sadsad x
asdasd

Ay yıldız bayrağımızın temel simgeleridir ve hem ayın hem yıldızın büyük anlamları vardır. Bu yüzden de sadece iki gök cismi olmanın çok ötesindedir. Ülkesine, dinine, milletine bağlılığını dışa yansıtmak isteyenlerin fazlaca kullandığı bu iki motif, ay yıldızlı yüzükler ile en güzel halini buluyor.

Ay yıldızlı yüzükler sayesinde parmaklarınızı ay yıldızla donatabilirsiniz. 925 ayar gümüş kullanılan modeller çok farklı tasarımlara sahiptir ve hem birisi özel olarak tasarlanmıştır. Bu sayede başka hiçbir yerde bulamayacağınız ay yıldızlı yüzükler sizleri beklemektedir. Gümüşün faydalarından yararlanabileceğiniz yüzükler aynı zamanda çeşitli taşlarla bezenmiş, ay yıldızı kartal, tuğra, balta ve daha farklı desenler tamamlamaktadır. Her birisi şıklığı, kaliteyi ve işlevselliği bir arada taşımaktadır.

Sıralama seçin
Görünüm
Toplam 65 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Ay yıldızlı yüzükler, ülkesine olan sevgisini taşıdığı aksesuarlarla da ifade etmek isteyenlerin en sık tercih ettiği modeller arasında yer alıyor. Farklı modellere sahip olan ay yıldızlı yüzük modelleri, hem estetik hem de şık bir şekilde tasarlanarak girdiğiniz her ortamda dikkatleri üzerinize toplamanızı sağlıyor. Tamamen gümüş kullanılarak yapılmış olan ve uzman işçilik içeren ay yıldızlı yüzük modellerini kendiniz için sipariş edebileceğiniz gibi, sevdikleriniz için bir hediye olarak da sunabilirsiniz. Aksesuar kullanmayı seven erkekler için harika bir hediye alternatifi olan yüzük modellerinin içerisine isim ve tarih yazarak da alacağınız aksesuarı kişiye özel hale getirebilirsiniz.

Kolayca sipariş edebileceğiniz yüzük tasarımları özenli bir şekilde hazırlanarak aynı gün kargoya verilir. Özel tasarım talepleriniz ya da kişiye özel modeller için vereceğiniz siparişler ise 2-3 gün içinde sizin için hazırlanarak hızlıca kargoya teslim edilir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.