Beğeni Garantili Özel Tasarım Kolyeler

09/06/2017 0 Yorumlar

Sevdiğiniz kişiye özel bir armağan vermek için pek çok şık tasarımlı gümüş takı tasarımı beğeninize sunan İndigo Takı melek kanatlarının altına saklı, kalp üzerine isim yazılı gümüş kolye tasarımıyla da her zamanki gibi takı sektöründeki farkını ortaya koyuyor. Sevdiğinize olan aşkınızı melek kanatlarının altındaki kalbe sakladığımız ve kalbin üzerine de arzu ettiğiniz ismi, tarihi veya harfi yazarak takıyı kişiye özel tasarlanmış, eşsiz bir takı objesine dönüştürdüğümüz bu üründe 925 ayar gümüşün asil şıklığını zirkon taşların ışıltısıyla buluşturuyoruz. Aşkın Kanatları isimli bu özel tasarım ürüne telefonla sipariş vererek hemen sahip olabileceğiniz gibi WhatsApp üzerinden de bizimle doğrudan iletişime geçebilirsiniz. Siparişleriniz aynı gün içinde hemen kargoya teslim edildiğinden, kargo şirketinde teslimatla ilgili herhangi bir problem yaşanmaması durumunda satın aldığınız özel tasarım kolyeyi ertesi gün kapınızdan teslim alabilirsiniz.

 

İsimli Mutlu Kolye    Özgür Kız Kolye   Kalbimin Sahibi

Gümüş kolyelerimizi ayrıcalıklı kılan kusursuz işçilik sayesinde vereceğiniz özel armağan bir ömür boyunca saklanmak yerine sevdiğinizin boynunu süsleyecektir. Gümüş kolye tasarımlarımızda kişiye özel model seçeneklerimizle sıradan göründüğü için sıkıcı olan modellerle hayal kırıklığı yaratmaz, değer verdiğiniz kişinin mutluluğunu kolyeyi alır almaz gözlerinden görebilirsiniz. Hediyenizi anlamlı kılan ve hediyeyi seçerken özen gösterdiğinizin anlaşılmasını sağlayan bu kişiye özel gümüş kolye tasarımlarının yanı sıra ürün kataloğumuzda görselliğiyle fark yaratan diğer pek çok model bulunuyor. Bu şık tasarımlı gümüş kolyelerin doğal taşlı tasarımlarıysa ışıltısıyla tasarımın göz alıcı bir şıklığa sahip olmasını sağlar.

 

Sevdikleriniz için şık ve farklı gümüş takı modellerine imza atmayı sürdüren tasarımcılarımız yüzyıllardan bu yana asaletin sembolü olmuş gümüşle doğal taşların ışıltılı şıklığını buluşturan takılar tasarlıyor ve bu tasarımları her bütçeye hitap eden cazip fiyatlı takılara dönüştürüyor. Ürün kataloğumuzdaki gümüş takılarla ilgili her türlü sorunuz için dilediğiniz zaman bize ulaşabilir, avantajlı fiyatlarımızı değerlendirerek, kendiniz ve sevdikleriniz için dilediğiniz ürünü tek tıkla sipariş edebilirsiniz.