Tasarımıyla Fark Yaratan Gümüş Takılar

09/06/2017 0 Yorumlar

Kuyumculukta altına nazaran çok daha büyük nicelikte kullanılan gümüş, Uzakdoğu’dan Afrika’ya kadar tüm toplumlarda olduğu gibi Anadolu medeniyetlerinde de nazara karşı koruyan, kem gözleri uzaklaştıran bir metal olarak görülmesiyle takılardan süs objelerine, gümüşün oldukça geniş bir alanda kullanılmasını sağlamıştır. Ülkemiz topraklarında da her zaman için çok yaygın kullanılan gümüş, altın kadar gösterişli olmadığından her yaştan kadın ve erkek tarafından takı tercihlerinin ilk sırasında yer almıştır. Sadeliğin ve asilliğin sembolü olan gümüşün ışıltılı şıklığıyla yaratıcı tasarımları buluşturduğumuz ürün kataloğumuzda her beğeniye hitap eden model seçenekleri bulunduğu gibi gümüş takılarımız her bütçeye de hitap etmekte.

 

Huzur Kolyesi        Kelebek Nazar Kolye

Şık görselliğiyle ve özgün tasarımlarıyla dikkat çeken gümüş takı kataloğumuzda kişiye özel tasarlanan, bu sayede kullandığınız takıların görsel şıklığıyla fark yaratmasını sağlayan pek çok tasarım alternatifi yer almakta. Bu üretim kalitesiyle farkını ortaya koyan takı modellerine yazdıracağınız isim ve tarih sayesinde takının kişiye özel bir takı objesine dönüşmesini sağlayabilir, böylelikle sizin için farklı bir anlama sahip ve tamamen sizin için tasarlanmış bir takıya sahip olabilirsiniz. Tabi kişiye özel gümüş takı tasarımların hediye olarak da tercih edebileceğiniz en özel armağan olacaktır. Sevdiğiniz, değer verdiğiniz kişiye bu tür bir özel tasarım gümüş takı armağan etmeniz, ne kadar özel olduğunu ve sevildiğini anlaması açısından önemlidir. Üstelik gümüş takılarda sunduğumuz kişiye özel tasarım seçeneklerinden yararlanarak, farklı görünümü ve şıklığıyla dikkat çeken bir takıya sahip olmak için bütçenizi zorlayacak bir meblağ ödemenize de gerek yok.

 

Avantajlı fiyat seçenekleriyle sunduğumuz gümüş takılarımız üretim kalitesi ve işçiliğiyle farkını ilk görüşte ortaya koyar. Sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişlerde özel sipariş notunu firmamıza ileterek, internet üzerinden yapacağınız alışverişlerde bile kişi özel tasarım seçeneklerimizden yararlanabilir ve bu sayede dakikalar içinde bu özel anlama sahip takılara sahip olabilirsiniz. İsimli aile kolyesi, sevdiğinizin ismini doğal taşların ışıltılı şıklığıyla süslediğimiz melek kanatlarını altına yazdığımız kolye tasarımları gibi pek çok kişiye özel gümüş takı modelini bulabileceğiniz kataloğumuzdaki ürünlere sahip olmak için bir tıkla sipariş vermeniz yeterli.