sadsad x
asdasd

Hayata merhaba dediğimiz günler olan doğum günleri, her insanın hayatındaki en özel günlerden biridir ve hatırlanmak, kutlanmak ister. Doğum günü kutlamaları yaş ilerledikçe basitleşip sadeleşse de hiçbir zaman atlanmayan iki gelenek vardır. Biri pasta, diğeri de hediye.

Birine doğum günü hediyesi almak zor bir iştir ve o kişiyi iyi tanımak gerekir. Zevk ve ihtiyaçlarını kestiremediğiniz birine hediye almak zorlu bir süreçtir. Ancak gümüş takılar her kadın için rahatlıkla tercih edilebilecek hediyelerdir.

Çeşitli taşlarla bezenmiş, tamamı el yapımı olan gümüş takılar, farklı ortamlarda, farklı kombinlerle başarıyla kullanılabilir. Değerli bir metal olmasından dolayı değerini de uzun yıllar yitirmeden koruyabilen gümüş takılar, doğum günü hediyesi olarak yapılabilecek en iyi seçimlerden biridir.

Sıralama seçin
Görünüm
Toplam 758 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 ... 6 ... 12 ... 24

Doğum günlerinde hediyelerin en değerlisini, tamamen kişiye özel olarak tasarlanmış bir armağan vermenizi sağlayan doğum günü kataloğumuzdaki takı modelleri tasarımda dilediğiniz kişiselleştirmeyi yapma imkânı sunuyor. Kişiye özel doğum günü takılarının yanı sıra şık tasarımlı modellerin de yer aldığı kataloğumuzda hem modern tasarım çizgisiyle farklı bir görsellik vaat eden hem de zarif tasarımıyla klasik tarzın şıklığını vurgulayan ürün seçenekleri yer almakta.

Satın alacağınız takı modellerinde, tasarıma göre kişiselleştirme imkânı bulunuyor. Bu sayede takının üzerine harf, isim veya tarih yazdırabilir ve herkesten farklı olarak doğum günü sahibine tamamen kendine özel olarak tasarlanmış bir takı verebilirsiniz. Stok dâhilindeki tasarımlardan sipariş vermeniz durumunda firmamız ürünü aynı gün kargoya verebildiği gibi, özel siparişlerinizde dahi hemen tasarıma başlayarak birkaç gün içinde ürünü teslim almanızı sağlamaktadır. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.