sadsad x
asdasd

Göktürk devleti tarihteki en eski Türk devletlerinden birisidir ve Göktürk anıtları gibi günümüze ulaşan çeşitli kültürel, tarihi öğeleri, destanları, menkıbeleri, devlet nişanları, simgeleri bulunmaktadır. Özellikle Türklük dendiği zaman Göktürkler ilham kaynağı olmakta, simgeleri hayatın her alanında tercih edilmektedir. Göktürk yüzükleri de bunların en nadide parçalarından birisi olarak parmaklarını donatmak isteyenlere hitap etmektedir.

Göktürk yüzükleri üç hilal, bozkurt gibi simgeler yanında Göktürk alfabesiyle yazılmış ifadeler de içerebilmektedir. Bütün bunlar kaliteli gümüş materyal üzerine işlenmekte, gümüşün bütün estetiği, işlemelerle bütünleşerek parmaklarınızla bulunmaktadır. Farklı renk alternatifleriyle birlikte farklı kıyafet kombinleriyle rahatlıkla kullanılabilmekte, spor ya da klasik tarz arayanların tercihi olmayı başarmaktadır.

Sıralama seçin
Görünüm
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Aksesuarı ile tarzını yansıtmayı seven erkeklere hitap eden yüzük tasarımları arasında yer alan Göktürk yüzükleri özgün ve şık modelleri ile dikkat çekiyor. Göktürk dilinde Türk yazılı ya da Osmanlı, üç hilal, Türk bayrağı gibi motiflerin yer aldığı Göktürk yüzükleri ile Osmanlı kültürüne olan sevginizi gösterebilirsiniz. Göktürkçe yazılı yüzük modelleri ile hem sevdiğiniz kültürü aksesuar olarak sürekli yanınızda taşıyabilir hem de şık ve estetik bir tasarımla stilinizi yansıtabilirsiniz. Göktürk yüzük modellerini kendiniz için sipariş edebileceğiniz gibi, özel günlerde sevdikleriniz için hoş bir hediye olarak sunabilirsiniz. 

Erkek yüzük modelleri içerisinden istediğinizi seçerek içerisine tarih ya da isim yazdırarak da siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Sevdikleriniz için özel bir hediye sunmak için de tercih edebileceğiniz yüzükler özel hediye kutusu, garanti belgesi ve şık paketi ile size teslim edilir. Kişiye özel erkek yüzükleri için vereceğiniz siparişler 2-3 gün içerisinde hazır modeller için vereceğiniz siparişler ise 1 gün içinde kargoya teslim edilir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.