sadsad x
asdasd

Annelerimiz hayatta en çok değer verdiğimiz insanlardır. Hiçbir insan yoktur ki, birinden gördüğü ilgi annesinden gördüğü ilgi ile yarışabilsin. Bizleri doğuran, büyüten, ayakkabı bağlamayı öğreten hep annelerimizdir. Bundan dolayı anneler günü sadece annelerimiz için değil, bizler için de özel bir gündür. Bugün de annemize olan sadece sevgimizi değil, aynı zamanda ona olan hayranlığımızı, vefa borcumuzu ödemeyi denememiz için bir fırsat vermektedir.

Birçok insan annesine anneler günü hediyesi olarak gümüş takı almayı düşünmez. Halbuki böylesi bir hediye, annenizin istediği zaman takabileceği güzel bir kolye, bileklik, küpe veya yüzük, ona her takışında sizi hatırlatacaktır. Bunun yanında, yıl boyunca, istediği zamanlarda, sadece sevdiği için takabileceği bir takıya sahip olmak onun bu hediye ile bağının da kuvvetlenmesini sağlayacaktır.

Sıralama seçin
Görünüm
Toplam 758 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 ... 6 ... 12 ... 24

Yaşamı ve hayata dair sahip olduğumuz her ne varsa, tamamını borçlu olduğumuz annelerimize armağan edilebilecek en özel hediyeleri titizlikle seçerek bir araya getirdiğimiz anneler günü kataloğumuzda, şık tasarımıyla annelerin beğenisini kazanacak yüzlerce takı tasarımı bulunabilirsiniz. Bu özel tasarım takılar arasında gümüşün sade şıklığını tercih edenlerden modern tasarımıyla farklı bir stil vaat eden modellere, her beğeniye hitap eden takı seçenekleri de var. Ayrıca beğendiğiniz herhangi bir takının tasarımını, modele bağlı olarak kişiselleştirebilir yani takı üzerinde isim, harf ve tarih yazdırabilirsiniz.

Özel siparişleriniz aynı gün içinde üretime başlandığı için birkaç gün içinde adresinize ulaştırılırken stoklarımızdaki anneler günü takılarından sipariş vermeniz durumunda, siparişiniz aynı gün kargoya verilir ve kargo şirketi teslimat yapıncaya kadar da ürün İndigo Takı güvencesiyle korunur. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.