sadsad x
asdasd

Erkek takıları tarzına, kişiliğine, zarafetine önem veren erkeklerin öncelikli aksesuarlarındandır. Erkek yüzükleri, erkek kolyeleri ve tesbihleri yüzlerce farklı alternatifle herkesin tarzını bulmasını sağlıyor. Üstelik her bir takı çeşidi 925 ayar gümüş ve diğer birinci sınıf materyallerden üretilmiş bulunuyor. Materyal kalitesinin üst düzey olması hem kullanırken daha asil bir duruş sergilemeye yardımcı oluyor hem de daha uzun süre kullanım imkanı veriyor.

Babalar gününde, sevgililer gününde, evlilik yıl dönümünde, doğum gününde ve diğer bütün zamanlarda bir erkeğe hediye edilebilecek en güzel aksesuarları erkek takıları arasında bulabilirsiniz. Birbirinden farklı işlemelerle bezenmiş, renk ve desen seçenekleri olan, tarihi motiflerle zenginleştirilmiş seçenekler arasından bütçe dostu seçimler yapabilirsiniz.

Sıralama seçin
Görünüm
Toplam 520 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 ... 5 ... 9 ... 17

Gümüş Erkek Takıları

Erkek takıları tamamen erkeklerin tarzına, yapısına ve zevklerine hitap edecek nitelikte tasarlanmışlardır. Kolyeler, yüzükler ve tesbihlerin her birisi birinci kalite malzemelerden üretilmiştir. En trend tasarımlardan oluşan takılar gerek en özel davetlerde gerekse günlük hayatta erkeklerin şıklığının ve zarafetinin tamamlayıcısı olacaktır.

Yüzük ve kolye erkek takıları üzerinde ağırlıklı olarak gümüş kullanılmaktadır. Bunlarda da 925 ayar gümüş tercih edilerek bir taraftan gümüşün insan sağlığı üzerindeki faydalarından yararlanma diğer taraftan kişinin tarzını ve zevkini ortaya koyma imkanı sağlanmaktadır. Gümüş ile birlikte birbirinden değerli taşlar, doğal taşlar takılarda yer bulmakta, en özel günlerde ya da herhangi bir zamanda en beğenilen hediyeler arasında yer almaktadırlar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.