Hakkımızda

İndigo Takı 8 yıldır kuyumculuk sektöründe bir birinden eşsiz tasarımlar yapmış, bir çok büyük firmanın argesinde başarılı projelere imza atmış iki kardeşin kurduğu online takı alışveriş sitesidir. Sunduğumuz standart modellerin dışında daha çok özgün ve organik tasarıma önem veren İndigo Takı, kuyumculuk sektörüne alışılmışın dışında kattığı ürünleriyle her yaştan ve her kesimden insana hitap ediyor. Ürünlerini büyük bir titizlikle ve heyecanla sizlerle buluşturan İndigo her zaman farklı olmayı ve kaliteyi göz önünde bulunduruyor. 

Özgün ve farklı olmayı kendine ilke edinen ekibimiz, sizler için en uygun ve en kaliteli ürün garantisini veriyor. Sizin fikirleriniz ve istekleriniz bizim için her zaman ilk plandadır. Ne zaman isterseniz bizimle iletişim halinde olabileceğinizi unutmayın ve bizi takip edip, farklı olmaya bizimle birlikte devam edin.

indigotaki.com, İndigo Takı Elektronik Ticaret Limited Şirketi’ne aittir.
 
Sitede bulunan her türlü yazılı ve görsel içerik, tasarım ve ürünlerin sahibi İndigo Takı Elektronik Ticaret Limited Şirketi'dir.
Bunların herhangi bir şekilde kopyalanması veya yazılı izin olmadan kullanılması yasak olmakla birlikte bu kuralın ihlali cezai işleme tabidir.