Kargo & Teslimat Bilgileri

Siparişim Ne Zaman Teslim Edilir ?

İndigo Takı, siparişlerinizi en kısa zamanda size ulaştırabilmeyi hedefler. Stoklarımızda bulunan ürünler Saat 15.00’dan kişiye özel ürünler 10.00'dan önce sipariş verilirse aynı gün kargoya verilmektedir.Aksi durumlarda sipariş teslim süresi 3 iş günüdür. 

Kargo Ücretli Mi ?

İndigo Takı’da Türkiye içi kargo ücretsizdir.

Siparişler Hangi Kargo Şirketi İle Gönderilir ?

Siparişleriniz MNG kargo ile gönderilmektedir.

Kargomu Nasıl Takip Edebilirim ?

Siparişinizin kargoya teslim edildiğinde tarafınıza kargo takip numarası gönderilmektedir. Sitemizin kargo takip bölümünden ya da https://www.indigotaki.com/kargom-nerede linkinden takip numaranızı girerek kargonuzu takip edebilirsiniz.

Yurtdışından Sipariş Alıyor Musunuz ?

Evet yurt dışı gönderimlerimiz vardır fakat kargo ücreti bölgeye göre değişmektedir.

Acil Siparişlerde Ne Yapmam Gerekiyor?

Sipariş ekibimizle irtibata geçmeniz ve acil özel durumlarda gereken özen gösterilecektir.

Kargo Firması Beni Adresimde Bulamazsa Ne Yapmam Gerekiyor ?

Teslimat adresinde bulunmamanız halinde kargo firmamız kapınıza “Ziyaret Notu” bırakacaktır. Bu durumda, ziyaret notunda belirtilen şubeden kargonuzu 3 gün içerisinde teslim alabilirsiniz.

Siparişim Hala Ulaşmadı Ne Yapmalıyım?

Siparişiniz kargoya verildiğinde otomatik olarak kargo takip numarası e-posta adresinize ve telefon numaranıza gönderilir. Size göndermiş olduğumuz kargo takip numarası ile gönderinizi adım adım takip edebilirsiniz. Kargo takip numaranıza ulaşamadığınız durumlarda, info@indigotaki.com e-posta adresine durumu belirterek destek isteyebilirsiniz.