sadsad x
asdasd

Kayı boyu tarihteki ikinci Oğuz boyudur ve Osmanlı devletinin kuruluşunda önemli bir yere sahiptir. Sön denemde özellikle tarihi dizlerle gündeme gelen Kayı Boyuna ait simgeler çok yaygınlaşmış, Osmanlı Devleti’ne ya da tarihe hayranlık duyan erkekler de parmaklarını Kayı Boyu yüzükler ile donatır olmuşlardır.

Sahip olduğu kültürü yansıtmak isteyenler için cazip bir seçenek olan Kayı Boyu yüzükler M şeklinde amblem ile donatılmaktadır. Fakat bu amblem farklı bir tasarıma sahip olduğu için geleneksel m harfinden oldukça farklı durmakta, her nerede olursa olsun görenlerce tanınmaktadır. Kayı boyunun simgesini parmaklarına taşımak isteyenler için farklı renklerde ve desenlerde yüzükler mevcut olup aynı zamanda en çok tercih edilen hediyelerdendir.

Sıralama seçin
Görünüm
Toplam 28 ürün görüntüleniyor.

Osmanlı Devleti için önemli bir yere sahip olan Kayı Boyu, ikinci Oğuz Boyu olarak bilinir. Kayı Boyu amblemi, Osmanlı kültürünü seven erkekler tarafından tercih edildiği gibi, farklı modellerde tasarımlanabilmektedir. Sahip olduğu kültürü yansıtmak isteyen ve tarihe ilgi duyan erkekleri mutlu edecek bir hediye olan Kayı Boyu yüzüğü, "M" şeklindeki amblemi ile de oldukça dikkat çekici ve estetik görünümlü bir yapıya sahiptir. Tuğralı yüzükler gibi özellikle son yıllarda çok sevilen erkek yüzük modelleri arasında bulunan Kayı Boyu yüzük modelleri ile hem anlamlı hem de şık bir aksesuara sahip olabilirsiniz.

Erkek yüzük modellerini kendiniz için alabileceğiniz gibi, özel günlerde sevdiklerinize armağan da edebilirsiniz. Yüzüğün içerisine tarih, harf ya da isim gibi anlamlı ifadeler yazdırabilir ya da istediğiniz tasarım doğrultusunda yüzüğünüzün nasıl görüneceğine kendiniz karar verebilirsiniz. Özel tasarımlı ürünler birkaç gün içinde hızlı ve özenli şekilde hazırlanarak kargoya iletilirken hazır tasarımlı ürünler siparişinizin ardından kargoya verilir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.