sadsad x
asdasd

Taşlar doğanın en temel materyallerinden olup onlarca farklı türü fardır. Özelliklerinin çeşitliliğiyle de takılarda en fazla tercih edilen materyaller arasında yer alır. Taşlı yüzükler tam da bu noktada doğanın en güzel, en özel taşlarından parçaları parmaklarında taşımak isteyenlere hitap eder. Doğal taşlardan oluşan taşlı yüzükler sayesinde tarzınızı, stilinizi ve zevklerinizi çok daha iyi yansıtabilirsiniz.

Taşlı yüzükler üzerinde yer alan taşların her birisinin özellikleri farklıdır. Taş türüne ve taş rengine göre yüzüklerin görünümü değişmektedir. Farklı tarzlara hitap eden modeller ortaya çıkmaktadır. Pek çok renk alternatifinin mevcut olduğu yüzükler birinci kalite gümüşle birleştiklerinde daha da üst seviye bir takı ortaya çıkmakta, en özel hediyelerden olmaktadır.

Sıralama seçin
Görünüm
Toplam 103 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4

Erkek taşlı yüzük modelleri ile hem tarzınızı ortaya koyabileceğiniz hem de parmağınızda görmekten mutluluk duyacağınız birçok ürün seçeneğine ulaşabilirsiniz. Doğal taşlar kullanılarak hazırlanan yüzük modelleri, hem sıradan tasarımlardan sıyrılmanızı hem de doğal taşların enerjisinden yararlanmanızı sağlıyor. Oval ya da kare taşlardan ve farklı renklerden oluşan modeller ile tarzınıza hitap eden gümüş yüzük modellerine sahip olabilirsiniz. Taşlı yüzük tasarımları arasından istediğinizi seçebileceğiniz gibi, kişiye özel yüzük modelleri için de sipariş verebilirsiniz. Böylece standart tasarımlı bir yüzük yerine, size özel olarak hazırlanan bir aksesuar sipariş edebilirsiniz.

Ekonomik taşlı yüzük fiyatları ile bütçeniz zorlanmadan estetik ve şık yüzük modellerine sahip olabileceğiniz gibi, istediğiniz doğrultusunda yüzüğün içine isim ya da tarih de yazdırabilirsiniz. Kişiye özel yüzükler birkaç gün içinde elinizde olacağı gibi, hazır tasarımlar arasından vereceğiniz siparişler aynı gün kargoya verilerek en yakın zamanda size teslim edilir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.