sadsad x
asdasd

Yüzükler erkeklerin en çok tercih ettikleri ve en hoş takılardan birisidir. Her ne kadar yüzüklerin temel parçalarından birisi taşlar kabul edilse de taşsız yüzükler de beklentileri fazlasıyla karşılamaktadır. Birinci ayar gümüşten imal edilen yüzüklerin üzerlerine yine aynı materyalden desenler, kabartmalar yapılmakta, hatta boyalarla zenginlik kazandırılmaktadır.

Taşsız yüzükler tamamıyla gümüşten oluşmakta, kabartmalarla motifler işlenmekte, şekil ve desen olarak sınırsız alternatif bulunmaktadır. Yuvarlak, oval, kare, altıgen, dikdörtgen gibi farklı şekillerde tasarlanan taşsız gümüş yüzüklerin her birisi özel hazırlanmıştır. Harflerle kişiye özel hale getirilebilen yüzükler tarihi, dini, milli, mesleki, siyasi semboller taşıyabilmekte, tarzını, kişiliğin, görüşünü ya da zevklerini yansıtmak isteyenlere hizmet etmektedir.

Sıralama seçin
Görünüm
Toplam 371 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 ... 7 ... 12

Sade görünen ancak anlamlı ve dikkat çekici yüzük modelleri ile tarzınızı ortaya koyacağınız gibi sevdiğiniz simge ya da desenleri aksesuar olarak kullanma imkanına da sahip olabilirsiniz. Farklı desen ve imgelere sahip olan taşsız yüzük modelleri ile desteklediğiniz takımı, sevdiğiniz motifleri ya da sahip olduğunuz ideolojiyi simgeleyen yüzükler ile kendinizi aksesuarınız ile anlatabilirsiniz. Tamamen gümüşten yapılmış olan ve uzman tasarımcılar tarafından işlenmiş desen ve motifleri içeren erkek yüzük modellerini hazır tasarımlar halinde alabilir ya da kişiye özel siparişler ile kendi tasarımınızı yaratabilirsiniz. 

Tarzınızı ve ilgi duyduğunuz alanları yansıtan taşsız yüzük modelleri içerisine tarih ya da isim yazdırabilirsiniz. Ayrıca taşsız yüzükleri doğum günü, sevgililer günü ya da babalar günü gibi özel günler için hoş ve dikkat çekici bir hediye olarak sevdiklerinize armağan edebilirsiniz. Taşsız yüzük kategorisinde yer alan modeller arasından vereceğiniz siparişler aynı gün kargoya teslim edildiği gibi, özel tasarımlı siparişleriniz 2-3 gün içerisinde hazırlanır. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.