sadsad x
asdasd

Tesbih modelleri hakkında tüm bildiklerinizi unutun! En etkileyici tasarımlar ve en şık tesbih modellerini bir araya getirdik ve sizlere bu özel koleksiyon içerisinde tümünü sunuyoruz.

Tesbihler asırlardır en çok tercih edilen ve en fazla kullanılan aksesuarlardan birisidir. Doğadaki çeşitli doğal taşlardan, bitkilerden ve daha başka materyallerden yapılan tesbihler her zaman parmaklar arasında dolaşmıştır. Tane sayılarına göre farklı alternatiflerde tesbih modelleri olmakla birlikte özellikle 33’lü, 99’lu modeller öne çıkmakta, kullanım pratikliği ve taşınmasının kolaylığı nedeniyle 33’lükler daha fazla tercih edilmektedir.

Tesbihler ibadet amaçlı, kıyafet kombinini tamamlama amaçlı ya da tamamen zevk için taşınabilir. Ayrıca yapıldıkları materyallerin sağlığa faydalarından istifade etmek de teşbihlerin kullanım gerekçelerinden birisidir. Oniks, ametist, akik, kehribar ve daha pek çok materyalden yapılan tesbihlerin püskül ve imamelerinde gümüş ile birlikte çok daha farklı bir görünüm ortaya çıkmakta, en özel hediyelerden olmaktadırlar.

Sıralama seçin
Görünüm
Toplam 40 ürün görüntüleniyor.
1 2

Model seçeneklerine her geçen gün yenilerini de eklemeye çalışıyor ve bu şık tasarımlar arasından kendi zevklerinize uygun olan modelleri hemen bulmanızı sağlıyoruz. Bu şık tasarımlar arasına keyifli bir yolculuk yapmaya hazır mısınız?

Kırmızıdan kahverengiye, siyahtan maviye kadar aradığınız tüm renkleri sizlere sunduğumuz tesbih modelleri arasında bulabilirsiniz. Favori renklerinizi seçebilir ya da giydiğiniz kıyafete uygun olan tasarımlara yönelebilirsiniz. Akik, ametist ya da mercan gibi kıymetli taşlar kullanılarak hazırlanan bu tasarımlar dayanıklı olmasıyla da ön plana çıkıyor.

Tesbih Modelleri

Püskül bölümünde kullanılan çeşitli figürlerle düşünce şeklinizi ya da hayata bakış açınızı da yansıtabilirsiniz. Aynı zamanda ay yıldızlı olarak hazırlanan tesbih çeşitleri de sitemizde incelemeniz için hazır bekliyor. Ay yıldızlı modellerde de son derece geniş bir renk skalası ile karşılaşabilirsiniz. Şeffaf yapıda dizayn edilen modellere de yönelebilirsiniz. Tüm tasarımlar yüksek kalite düzeyinde olup uzun yıllar sizlere sorunsuz bir kullanım imkanı tanıyor.

Tesbihlerin ideal bir hediye seçeneği olduğunu da sizlere hatırlatmak isteriz. Bu şık tasarımları özel günlerde sevdiklerinize hediye edebilir ve uzun süre hatıra olarak da hatırlanmasını sağlayabilirsiniz. Hediyelik olarak ideal bir şıklığa sahip olan bu modeller doğum günü gibi özel günlerde de ideal bir seçenek olabiliyor.

Sitemizde yer alan tüm ürün modellerinde olduğu gibi incelediğiniz bu koleksiyonda da makul fiyatlar sunuyoruz. Uygun tesbih fiyatları sizin için de bir avantaja dönüşebilir. Beğendiğiniz modeller için bütçenizi zorlamadan sipariş verebilirsiniz. Model seçenekleri azalmadan seçiminizi yapın ve sepetinize atın!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.