sadsad x
asdasd

Yıl dönümleri çiftler için özel zamanlardır. Beraber geçirilen zamanın, üstesinden gelinen onlarca olayın, edilen bir sürü kavgaya rağmen birbirlerine olan sevgi ve arzularının ne kadar güçlü olduğunu hatırlatan günlerdir yıl dönümleri.

Bu yüzden yıl dönümü hediyeleri çok özeldir. Gerek 1.yıl dönümü, gerek 10.yıl dönümü olsun, her bir yıl dönümü ilişkide aşılan bir aşamayı anlatır ve çiftin birbirine ne kadar bağlı olduğunun önemli bir göstergesidir.

Gümüş takılar, birçok durumda olduğu gibi, yıl dönümlerinde de sevgilinize, eşinize alabileceğiniz, sunabileceğiniz en güzel hediyelerden biridir. Tamamen el işçiliği ile üretilen gümüş takılar, sizin ilişkinize verdiğiniz emek ve özen gibi, büyük bir dikkat ve çabayla üretildiğinden dolayı, ilişkinizin mükemmel sembolü olmaktadırlar.

Sıralama seçin
Görünüm
Toplam 304 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 ... 6 ... 10

Evlilik yıldönümlerinde eşinize armağan edebileceğiniz en özel tasarımları, bütçenizi zorlamaya gerek bırakmayan avantajlı fiyatlarla bir araya getirdiğimiz yıl dönümü takıları kataloğumuzda her beğeniye uygun onlarca model seçeneği bulunuyor. Çiftin dünya evine girdiği, tanıştığı veya sözlendiği günün yani aşkın ölümsüzleştiği tarihin sembolü olan tasarımlardan kişiye özel tasarlanan yıldönümü takı modellerine, hediyenizin sevdiğiniz insanın gözlerini ışıldatacağından emin olabilirsiniz.

Takı tasarımındaki son trendlere uygun modern dizaynların yanı sıra klasik takı modellerinden vazgeçemeyenlere de hitap eden yıl dönümü takılarının bulunduğu kataloğumuzdan yapacağınız siparişler, özel bir tasarım talebiniz olmaması ve ürünün stokumuzda olması durumunda aynı gün kargoya verilir. Sitemiz üzerinden satın aldığınız tüm ürünler, kargo firması siparişinizi size ulaştırıncaya dek geçen süre zarfında İndigo Takı güvencesindedir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.